Hamile Rüyaları

0

Anne olan bir arkadaşımla kasım ayının başında ‘acaba hamile miyim’ sohbeti yaparken bana sormuştu ‘ Rüyanda hamile olduğunu gördün mü’ ben de evet rüyamda ‘hamilesin hamilesin’ diyen bir ses duydum ama bunu düşünüp uyuduğum için rüyayı gördüm kesin demiştim… O da bana ‘Hayır, bebekler önce rüyalarımıza girermiş inan bana’ demişti, ben de saçmalama batıl inanç bu demiştim gülerek…

Ama daha sonra doktorumun büyük ihtimal şu gün hamile kalmışsın dediği tarihin tam da o rüyayı gördüğüm gece olduğunu fark edince gözlerim fal taşı gibi açılmıştı!! Obaa!

Dün gece yani 5 Aralık 2014 gecesi rüyamda ultrasondaydım ve ultrasonda bir bebek kocaman gözlerini açarak bana gülümsüyordu. Bu bebek kocamın birebir aynısıydı, onun minyatür hali gibiydi… Ne yalan söyleyeyim rüyamda çaktırmadan ay neden bana hiç benzememiş, bari gözleri bana çekseydi diye içimden geçiriyordum :)))

Gündüz niyetine hayır olsun.

Sağlıklı ol başka bir şey istemiyorum.

Haftaya bugün bu saatlerde ultrasonda kalp atışını bekliyor olacağız

 

Share.

About Author

Doğal, organik, doğa ile dost ürünlerin peşinde olan, kızını büyütürken edindiği tecrübeleri başka annelerle paylaşmak isteyen ve hamileliğinden beri kızına notlar yazan bir anneyim♡ Bloguma uğradığınız için teşekkür ederim.

Leave A Reply

%d blogcu bunu beğendi: